Тести оцінювання знань учнів

Тестування – це популярний спосіб перевірки рівня обізнаності в тій чи іншій сфері, який використовується в медицині, техніці, психіатрії та ін.. Останнім часом такий  поширилися й в галузь освіти. А із впровадженням ЗНО з’явилися найрізноманітніші тести оцінювання знань учнів.

Тести оцінювання знань учнів реалізовуються за допомогою наступних принципів:

  • Оцінювання обов’язково має проводитись об’єктивно – школярі, які відповіли на запитання однаково, мають отримати й такі ж оцінки.
  • Оцінювання – це завжди прозорий вид контролю рівня знань.
  • Кожен тест повинен бути оснащений параметрами завдань.
  • Спосіб оцінювання повинен забезпечувати максимальну розподільну здатність. Тобто два різні варіанти відповідей повинні мати й різні оцінки.

Читати далі

Тест-контроль всесвітня історія

Підготовка до чергової контрольної у школі – першочергове завдання кожного учня. Не варто розраховувати на вдачу. Для отримання хорошої оцінки потрібно ретельно готуватися. Наразі розглянемо тест-контроль всесвітня історія для семикласників. Предмет, без сумніву, дуже цікавий. Опрацювання тест-контролю всесвітня історія зовсім не схоже на інші предмети.

Тест-контроль всесвітня історія перенесе учнів до часової мандрівки Східним часом. Готуючись до тематичного оцінювання, школярі згадають, в якому році споруджено легендарний індійський Тадж-Махал, правління династії Мин в Китаї та інші захоплюючі факти із історії Стародавнього Сходу.
Читати далі