Розробити власний тест

Ти можеш себе назвати старанним учнем та завжди готуєшся до уроків сумлінно? Якщо ти дев’ятикласник, то, цілком ймовірно, що в процесі підготовки використовуєш тест-контроль 9 клас онлайн. Це дуже зручно з точки зору закріплення пройденого матеріалу. Таким чином можна підсумовувати як один урок, так і закінчення семестру чи року.

Дуже часто трапляється, готуючись до чергового уроку, знайти потрібний тест-контроль 9 клас онлайн неможливо и складається думка, що його просто не існує. І це цілком можливо. Особливо враховуючи індивідуальний підхід вчителя до викладання. Слідкувати за програмою це правильно, але, нажаль, не зовсім ефективно. Тому викладачі часто пропонують школярам власні надбання. Читати далі

Протестуй знання

Навчатися зараз зручно, просто та приємно! Різноманітність можливостей, яких пропонує Світова Павутина більше, ніж можна собі уявити. Ось, наприклад, тест-контроль 8 клас онлайн можна віднайти вже з відповідями з будь-якого предмету.

Пройти тест-контроль 8 клас онлайн нескладно. Варто лише обрати серед запропонованого переліку уроків потрібний. Потім уважно прочитати питання та вибрати правильну відповідь. Тест-контроль 8 клас онлайн можна проходити для закріплення окремо взятої теми чи узагальнення всього пройденого курсу.
Читати далі

Український тест-контроль

Підсумкові контрольні роботи – це ідеальний шанс виправити та підтягнути поточні оцінки, адже отриманий бал за їх виконання впливає на загальну картину річних успішності учня. Обрати для підготовки тест-контроль українська мова відповіді 9 клас може означати гарантоване отримання «відмінно» (звичайно, лише при умові сумлінного вивчення та повторення матеріалу). Тест-контроль українська мова відповіді 9 клас має на меті оптимізувати цей процес.
Читати далі

Протестуй англійську

У пошуках альтернативних варіантів для підготовки до різних видів шкільного контролю знань учнів, цілком можливо зупинити свій вибір на тест контроль англійська мова відповіді 8 клас. Це – зручний варіант як для школярів, так і для їх батьків, які бажають перевіряти рівень підготовки дитини.

Тест-контроль 8 клас англійська мова відповіді може мати вигляд як традиційного формату – зошита, так і онлайн. В будь-якому випадку, тест контроль англійська мова відповіді 8 клас складаються із різноманітних тестових завдань для поточного, семестрового чи річного оцінювання знань школярів з іноземної мови за основними компетенціями. Читати далі

Проконтролюй англійську

Іноземна мова – чи не найважливіший предмет у школі. Тому й часу на підготовку до неї потрібно виділити якомога більше. Тим паче це стосується тих дев’ятикласників, які вирішили закінчити школу та продовжити навчання в ліцеях та коледжах. Тест-контроль англійська мова відповіді 9 клас стане у нагоді учням, які бажають скласти підсумкові випробування на «відмінно».

Тест-контроль англійська мова відповіді 9 клас мають наступну структуру. Спочатку учням пропонується пройти лексико-граматичний тест, який складається із 30 запитань, до кожного із яких по 4 варіанти можливих відповідей, серед яких учень має обрати лише одну правильну. Читати далі

Восьмикласникам на замітку

Як найкраще підготуватися до майбутніх шкільних випробувань, які учні мають у вигляді підсумкових робіт в кінці кожного семестру? Звичайно, потрібно провести цілий курс повторення,  здобуття нових знань та надолуження втраченої інформації.

Існує дуже багато сервісів, із допомогою яких можна вирішити низку питань стосовно підготовки. Так, тест-контроль українська мова відповіді 8 клас пропонує учням максимальний набір вправ для покращення існуючих знань та здобуття нових.
Читати далі